Trener Personalny
Tomasz Pawelec
Warszawa

Być może, tak jak wielu moich podopiecznych, zerknąłeś na moją stronę, profil na Facebooku czy Instagram. Więc pierwszy i często najtrudniejszy krok masz już za sobą!

Jeżeli zechcesz, następny wykonamy razem. Będę Ci towarzyszył w drodze do lepszego zdrowia, świetnego samopoczucia i wymarzonej sylwetki.

Jeżeli mi pozwolisz, zrobimy to razem. Pokażę Ci, jak osiągnąć Twój cel – schudnąć, wypracować mięśnie i sylwetkę, wyszczuplić te partie ciała, których może jest trochę za dużo?

O mnie

Będę nie tylko Twoim trenerem personalnym, ale przede wszystkim nauczycielem, kumplem i przewodnikiem, a może i niekiedy katem… Wesprę Cię radą, gdy będziesz jej potrzebować, a w razie konieczności wytrącę Ci ostatniego pączka z rąk! 😉 Wezmę pod uwagę wszystkie zdrowotne zalecenia, pomogę dobrać dietę i pokażę Ci, jak bezpiecznie i efektywnie ćwiczyć.

Mogę Ci obiecać, że po palącym bólu mięśni i pokonaniu setek myśli, które będą wmawiać Ci, że nie dasz rady, pojawi się duma, że dałeś radę. A przede wszystkim dlatego, że zrobiłeś to DLA SIEBIE!

Treningi Personalne

Indywidualizm

Może jesteś pracującą mamą nieznajdującą czasu dla siebie w nawale codziennych obowiązków?

Bezpieczeństwo

A może od lat zmagasz się z niezadowoleniem z wyglądu swojego ciała i złym samopoczuciem?

Jakość

Może co miesiąc obiecujesz sobie, że ruszysz się w końcu z miejsca?

Atmosfera

A może boisz się, nie wiesz, od czego zacząć, gdzie pójść i obawiasz się spojrzeń obcych ludzi?.

Motywacja

Albo Twoje dotychczasowe ćwiczenia nie przynoszą efektów lub szybko Ci się nudzą?.

Efekty

Odbyłem wiele szkoleń – m.in. z zakresu treningu rehabilitacyjnego, medycznego, funkcjonalnego, zdrowego kręgosłupa, żywienia i suplementacji w sporcie oraz kształtowania kobiecej sylwetki. .

Opinie

Wera Tideki

Treningi z Tadeuszem to idealne połączenie mocnego wycisku ze świetną zabawą! Mimo, że początkowo byłam dość sceptycznie nastawiona do treningów personalnych (kojarzyły mi się raczej z monotonnymi ćwiczeniami), to Tomasz ze swoim zaangażowaniem i indywidualnym podejściem sprawił, że zmieniłam zdanie! Jego zajęcia są prowadzone zawsze na najwyższym poziomie, pilnuje techniki wykonywanych ćwiczeń, skutecznie motywuje i stale podnosi poprzeczkę. A co najważniejsze, tworzy prawdziwie przyjacielską relację ze swoimi podopiecznymi! Wspiera zarówno w czasie treningów jak i poza nimi - dopytuje, odpowiada na wątpliwości, cieszy się ze wspólnych sukcesów. W przerwach między kolejnymi seriami, treningi z Tomaszem to jak kawa z dobrym znajomym! Krótko mówiąc: chce się wracać i ćwiczyć dalej 🙂💪 Polecam wszystkim w 100% 💪🙂

Irena Kwasowskis

Polecam tego alegro... 🙂 Polecam tego trenera 🙂 W skrócie merytoryka, przygotowanie , wiedza itp. itd. na najwyższym poziomie. Raz jeszcze szczerze polecam 🙂💪💪

Pavel Dnizhov

Wielkie zaangażowanie, wsparcie, wiedza i motywacja! Tam, gdzie ja bym zrezygnowała, Tomasz nie odpuszcza 🙂 Czyli tak jak być powinno 🙂 Doskonały kontakt, szybko i sprawnie odpowiada na wiadomości i wątpliwości, a to też bardzo ważne 🙂 Na zajęciach pozytywnie i motywująco, a technika dopracowana w każdym aspekcie, polecam!

Dash Kvoritksa

Moja przygoda z treningami u Tomasza zaczęła się, gdy podszedł do mnie z dobrą radą na siłowni 😉 Spodobało mi się jego podejście, nie oceniał, nie mówił, że źle wykonuje ćwiczenie tylko zapytał mnie dlaczego robię w ten sposób. Pozwoliłam sobie pomóc i zdecydowałam się na dalszą współpracę. Nigdy bym się nie spodziewała, że aż tak złapię bakcyla bo wcześniej stroniłam od sportu. Tomasz potrafi mnie zmotywować, a jednocześnie wprowadza przyjacielska atmosferę 💪✌️Zrobiliśmy kawał dobrej roboty (kilka cm mniej, plecy przestały boleć). Zaufałam mu i po jakimś czasie wysłałam do Niego swojego syna 💪✌️Szczerze POLECAM!😉 Ps. Nasza przygoda trwa juz blisko 2 lata! A Ty kiedy przestaniesz zasłaniać sie wymówkami?

Kaer Vitraldsch

Pełna profeska w każdym calu. Treningi są ciężkie, intensywne, ale dostosowane do potrzeb i możliwości, a Tomasz dba żeby wszystko odbyło się bezpiecznie i poprawnie. W przerwach między kolejnymi powtórzeniami można luźno pogadać i się pośmiać. Z początku jest ciężko, ale gdy zauważa się pierwsze efekty, pomimo hektolitrów potu i łez, nie można przestać! Z czystym sumieniem polecam tego pana!

Darek Varakch

Treningi z Tomaszem to czysta.... katorga. Facet nie ma sumienia... A tak na serio to jeśli treningi to tylko z Tomaszem, bo ma ogromną wiedzę na temat ludzkiego ciała, super układa ćwiczenia pod możliwości i kondycję fizyczną no i co tu dużo mówić, jest miłym gościem więc fajnie się z nim spędza trening. Ale najważniejsze jest to, że trening z nim to efekty, mniej centymetow tu i ówdzie, dużo więcej siły i energii 🙂 .

Współpraca


Zapraszam do kontaktu w celu ustalenia indywidualnej oferty współpracy.

Kontakt

Treningi personalne na terenie Krakowa w wybranych lokalizacjach.

Imię
Twój e-mail
Treść wiadomości